€ 260.000,-
Prinsenhof 52, 3253NM Ouddorp
Over deze woning
Kenmerken
Omschrijving
Heeft u altijd al gedroomd van een vakantiehuis nabij het strand en de duinen, gelegen op een prachtig groen perceel met volledige privacy? Een heerlijk lommerrijke plek waar u écht tot rust kunt komen? Goed nieuws, we hebben het voor u gevonden aan de Prinsenhof 52 in Ouddorp aan zee. En waar uw rust en vrijheid gewaarborgd is in en rond uw vakantiebungalow, kunt u genoeg gezelligheid en activiteiten vinden in de directe omgeving. Ouddorp staat bekend als sfeervolle badplaats met leuke voorzieningen en als het walhalla voor watersportliefhebbers. Kiten, suppen, wind- en golfsurfen, duiken en zeilen. Hier kan het allemaal! Maar ook fietsen, wandelen of gewoon heerlijk relaxen op het strand. In Ouddorp moet u zijn! De ingang van de Prinsenhof bevindt zich aan de Oude Nieuwlandseweg, vlakbij de strandopgang. Het perceel is maar liefst 730 m² groot en betreft erfpachtgrond.
INDELING
Na uw auto geparkeerd te hebben stapt u via de bijkeuken (met cv-installatie, bouwjaar 2022) de keuken binnen. De eenvoudige keuken is voorzien van gaskookplaat met afzuiginstallatie, vaatwasser, koelkast en gootsteen. De lichte woonkamer heeft een heerlijk uitzicht de groene tuin in en door de openslaande deuren (met horren) stapt u zo het buitenterras op. De woning is voorzien van drie slaapkamers waarvan twee slaapkamers voorzien van wastafel. De nette badkamer is voorzien van inloopdouche, wastafel en toilet. De woning wordt verwarmd middels een gaskachel. De aanwezige cv-installatie biedt mogelijkheid tot het plaatsen van radiatoren. Alle ramen zijn voorzien van horren.
De tuin rondom is werkelijk een plaatje! Vol met prachtige volwassen bomen waaronder meerstammige krentenbomen en robuuste eiken, diverse leuke terrasjes in of uit de zon, en sfeervolle druivenranken. Een keurige recreatiewoning op een waanzinnig mooi perceel waar u optimaal kunt genieten! Vanaf het vroege voorjaar tot laat in de herfst kunt u heerlijk zitten op het beschutte terras. In de tuin staat een ruime houten tuinschuur, ideaal voor uw tuinspullen en de fietsen. Er is plaats voor twee auto’s op eigen terrein.
ALGEMEEN
De woning wordt aangeboden inclusief inventaris conform Lijst Roerende Zaken. De recreatiewoning staat op een riant perceel erfpachtgrond van 730 m². Het huidige erfpachtcontract loopt t/m 31-12-2033, en de jaarlijkse canon bedraagt ca. € 1.820 per jaar. Daarnaast dient u ca. € 160 per jaar servicekosten en contributie te betalen. Bij aankoop van een recreatiewoning op De Prinsenhof moet u eenmalig een dubbele erfpachtcanon betalen i.v.m. de administratieve afhandeling op het park.
Bent u opzoek naar een instapklare recreatiewoning op loopafstand van het schoonste strand van Nederland? Dit is hem!
Ps. Momenteel bestaat de mogelijkheid om de grond van de grondeigenaar aan te kopen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor.