€ 535.000,-

Dieklaan 35, 3241SB Middelharnis

Dieklaan 35, Middelharnis

Over deze woning

Makelaar
Van Rossum Makelaardij
Aangeboden sinds
25-03-2026
Aantal keer bekeken
13

Kenmerken

Soort woonhuis
Halfvrijstaande woning
Bouwjaar
1999
Perceelgrootte
299
Woonoppervlakte
117
Inhoud
413
Aantal kamers
5

Omschrijving

Voor wie stijlvol wil wonen op een unieke locatie, biedt deze moderne en tot in de puntjes afgewerkte instapklare woning een buitenkans. Gelegen op het park Buitenplaats Nieuw Zeeland, direct aan het Haringvliet, ervaart u hier dagelijks een perfecte balans tussen rust, ruimte en comfort. De mooie vergezichten vanaf zowel het voor- als achterbalkon geven iedere dag een vakantiegevoel, gewoon vanuit uw eigen woning. De woning verwelkomt u met een lichte woonkamer, naadloos verbonden met een moderne open keuken. Met drie volwaardige slaapkamers biedt deze woning alle ruimte voor een gezin, gasten of comfortabel werken aan huis. De riante tuin vormt een heerlijke plek om te genieten van het buitenleven, in alle privacy en rust.



INDELING

Begane grond:

De entree leidt u naar een verzorgde hal, waar aan weerszijden twee ruime slaapkamers zijn gesitueerd. De luxe badkamer op deze verdieping straalt comfort en kwaliteit uit, compleet met inloopdouche voorzien van regendouche, dubbel wastafelmeubel, ligbad, toilet, designradiator en elektrische vloerverwarming. Een plek waar ontspannen vanzelfsprekend wordt.



Eerste verdieping:

Het kloppend hart van de woning ontvouwt zich op de eerste verdieping, waar comfort en beleving naadloos samenkomen. De royale leefruimte is volledig uitgerust met vloerverwarming, wat zorgt voor een aangename en gelijkmatige warmte. De lichte woonkamer met airconditioning, vormt een heerlijke plek om te ontspannen. De moderne open keuken straalt luxe en gebruiksgemak uit, compleet met een Quooker heetwaterkraan en een stijlvolle baropstelling, ideaal voor gezellige momenten. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van een prachtige lichtinval en een ruimtelijk gevoel. Vanuit zowel de woonkamer als de keuken stapt u zo het balkon op, waar u de dag begint met zonlicht en afsluit met een indrukwekkend uitzicht over het water.



Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping treft u een comfortabele slaapkamer met dakkapel, die zorgt voor extra ruimte en een prettige lichtinval. Daarnaast beschikt de woning over een praktische berging welke via een vlizotrap vanuit de ondergelegen de keuken bereikbaar is.



Tuin & berging:

De tuin, gelegen aan de achter- en zijkant van de woning, biedt een heerlijke buitenruimte waar rust en natuur samenkomen. Ook is de tuin te bereiken middels een trap vanaf het balkon op de eerste verdieping. Aan de voorzijde beschikt u over royale parkeergelegenheid op eigen terrein, ideaal voor meerdere auto’s. De ruime berging maakt het geheel compleet en biedt volop praktische opbergruimte



Bijzonderheden:

– Oplevering november 2026

– Voorzien van 12 zonnepanelen

– Rustige omgeving nabij het Haringvliet, uitzicht vanaf balkon

– Quooker heetwaterkraan

– Voorzien airconditioning en waterontharder

– VvE bijdrage van € 750,--per jaar



 

Locatie