€ 750.000,-

Vrouwtjesweg 52, 3243AW Stad aan 't Haringvliet

Vrouwtjesweg 52, Stad aan 't Haringvliet

Over deze woning

Makelaar
Bezuijen Bemiddeling
Aangeboden sinds
22-05-2025
Aantal keer bekeken
38

Kenmerken

Bouwjaar
1925
Perceelgrootte
3075
Woonoppervlakte
178
Inhoud
648
Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
4

Omschrijving

Wonen in alle rust én luxe in Stad aan ’t Haringvliet?

Dan is deze vrijstaande, levensloopbestendige woning op een enorm perceel van circa 3.075 m² echt iets voor jou! Je beschikt hier over een garage, een royaal zwembad én een prachtige tuin.
De woning zelf heeft alles wat je nodig hebt: een ruime woon-/eetkamer, een open keuken, een kantoor (of extra slaapkamer), een grote badkamer en een heerlijke serre op de begane grond.
Op de 1ste verdieping vind je nog eens twee fijne slaapkamers.

Indeling
Begane grond
Via de ruime entreehal met meterkast en trapopgang loop je door naar de gezellige woonkamer. Die is lekker licht en ruim, met een natuurstenen vloer (inclusief vloerverwarming), een sfeervolle houtkachel en een schuifpui naar de serre, En wat voor serre!
Over de hele breedte van de woning waardoor het licht volop naar binnen stroomt. Een heerlijke plek om het hele jaar door te genieten van het uitzicht op de tuin.

De woonkamer staat in verbinding met de open keuken aan de voorzijde van het huis. Hier heb je volop kastruimte en diverse inbouwapparatuur tot je beschikking: een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. Via de keuken kom je bij het toilet.
Op de begane grond is een multifunctionele kamer die nu dienstdoet als kantoor, maar ook prima als slaapkamer of hobbyruimte gebruikt kan worden. De grote badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een ligbad, douche, toilet, wastafel én voorzien van vloerverwarming.
Vanuit de badkamer loop je door naar de royale slaapkamer, die ook direct vanuit de hal te bereiken is. Deze kamer heeft een laminaatvloer en een schuifpui naar de serre – wakker worden met uitzicht op de tuin!

Eerste verdieping
Boven kom je via de overloop bij twee fijne slaapkamers, beide met een laminaatvloer. De slaapkamer aan de linkerzijde heeft een vaste kast en de CV-ketel hangt hier. De rechter slaapkamer is extra ruim dankzij een dakkapel.

Buitenruimte
De tuin is echt een parel! Gelegen op het noorden, maar zó ruim dat je altijd wel een plekje in de zon of schaduw vindt. Met een mix van bestrating, gras, bomen en struiken is het een heerlijke plek om te ontspannen. En dankzij de groene omzoming geniet je hier volop van je privacy.

Rechts van de woning ligt een oprit die leidt naar de vrijstaande garage. Verder vind je in de tuin maar liefst drie bergingen, verspreid over het terrein. En dan als kers op de taart: het zwembad achter in de tuin, omgeven door een houten vlonder.
Hoe fijn is het om op warme dagen een frisse duik te nemen in je eigen achtertuin?

Zin om deze unieke plek zelf te ervaren? Je bent van harte welkom voor een bezichtiging!

Locatie