€ 310.000,-
Klepperstee-Esdoorn 3, 3253SL Ouddorp
Over deze woning
Kenmerken
Omschrijving
Op de alom geliefde Klepperstee in Ouddorp aan zee bieden wij deze leuke vakantie bungalow aan, gelegen op een prachtige locatie aan de Esdoorn 3. De woning is voorzien 7 zonnepanelen, dubbel glas en recent zijn de kozijnen geschilderd. De locatie is heerlijk! Grenzend aan een mooi groen perceel met prachtige bomen, hier is het heerlijk rustig. Parkeren kan op eigen terrein en met de tuin aan de achterzijde zit je verscholen in het groen. Hier geniet je van optimale privacy!
INDELING
De ruime woonkamer is voorzien van lichtinval vanaf zowel de voor- als de achterzijde. Naast de cv-installatie met radiatoren is er een sfeervolle gashaard aanwezig. De open keuken is eenvoudig maar van alle gemakken voorzien, waaronder een vaatwasser. Vanuit de woonkamer stap je zo het buitenterras op welke is gesitueerd op het zuidwesten. De twee ruime slaapkamers zijn vanuit de woonkamer toegankelijk. De badkamer is ingericht met douche, wastafel en toilet en is vanuit de entreehal bereikbaar. Er zijn twee bergingen aanwezig, in de eerste bevindt zich de cv installatie en witgoedaansluiting. De tweede berging is de vrijstaand houten tuinschuur. Hier heb je voldoende ruimte voor tuinspullen en fietsen. De woning wordt inclusief inventaris, conform inventarislijst, aangeboden.
De recreatiewoning is gelegen op een royaal perceel van 359 m² erfpachtgrond, het contract loopt tot 2060. De canon met betrekking tot het recht van erfpacht bedraagt per jaar € 2.615. Je betaalt jaarlijks € 1.305 aan parkkosten, dit zijn kosten die verband houden met het onderhoud van het groen op de park en de wegen die over het park heen lopen. Het park is super onderhouden en voorzien van diverse leuke voorzieningen waaronder een ruime zwemvijver, grote buiten speeltuin, binnenspeeltuin, bistro en er vinden diverse activiteiten voor kinderen plaats.
Kom kijken bij de Esdoorn 3 en wie weet wordt dit jouw nieuwe vakantiewoning in Ouddorp aan zee!